Otelimizde birbirinden farklı konseptte 5 ayrı kategoride 15 odamız bulunmaktadır. büyük çoğunluğu kaya olan odalarımız orjinal peribacasının içindedir. Bu özelliği ile de diğer kaya otellerden ayrılmaktadır.

Odalarımızın büyük bir çoğunluğundan ve teraslarımızdan vadi ve balon manzarasını seyredebilirsiniz. Ancak balonların seyrini rüzgar belirlediğinden farklı noktalara da gitme ihtimalini unutmamak gerekir.

Evet, düzayak ulaşımı olan ya da yalnızca birkaç basamak inilip çıkılarak ulaşılabilen odalarımız mevcuttur.

Giriş saatimiz 14:00 çıkış saatimiz 12:00 dir. Müsaitliğimiz doğrultusunda misafirlerimize saat konusunda esneklik yapılabilmektedir.

Henüz bir spa merkezimiz olmamakla birlikte odada özel masaj servisi alma şansınız bulunmaktadır.

Evet ücretsiz kablosuz internet hizmetimiz vardır.

Evet manzaraya nazır aydınlık odalarımız vardır.

Evet yapıyoruz. Otelimizin önbüro departmanı konsiyerj hizmeti vermektedir. Hava koşulları elverişli olduğu sürece balonlar 12 ay boyunca uçmaktadır.

Otelemizin restaurantı ve teras cafe&barları konaklama dışından gelenlere hizmet vermektedir. Ancak yoğunlukta olumsuzluk yaşanmaması adına misairlerimizin mutluluğunu temel prensip edindiğimiz için rezervasyon ile servis yapmak tercihimizdir.

Odalarımızda sigara içilmemektedir. Ancak sigara içen misafirlerin rezervasyon esnasında talebini iletmesi halinde balkonlu oda verilebilir.

Otelimiz yıldızlı değildir. Lüks segmentte hizmet veren butik bir oteldir.

Henüz bir odamızda klimamız vardır. Ancak kaya odaların doğal serinliği olduğu için doğal klima etkisi de bulunmaktadır.

.

COVID-19 Hijyen Menifestosu

Kahvaltı hizmetimiz a’la carte usulü servis edilmektedir. Yiyecek içecek alanlarında personellerimiz koruyucu ekipman kullanmaktadır ve sıklıkla dezenfektan kullanmaktadır. Çatal, kaşık, bardak, tabak gibi servis anında kullanılan tüm ekipmanlar, her kullanımdan sonra yüksek ısılı makinelerde yıkanmakta ve %100 hijyen sağlanmaktadır.

Oda temizliğinde görevli kat personelimiz maske ve eldiven kullanarak çalışmaktadır. Her oda temizliğinden sonra eldivenlerini değiştirmektedir. Tüm yüzeyler temizlendikten sonra önemli noktaları (kapı kolları, klima düğmeleri, kasa düğmeleri, abajur düğmeleri, telefon, kumanda, banyo metal armatürler, saç kurutma makinesi tutma yeri, wc oturakları) sıklıkla dezenfekte etmekteyiz. Temizlik işlemleri bittikten sonra odalarımızı en az 1 saat havalandırmaktayız. Yatak temizliklerimizin sıklığını arttırdık.

Misafirlerimizle olan iletişimimiz sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda resepsiyon deskinin önüne 1,5mt ara ile sosyal mesafe çizgileri oluşturduk. POS makinelerimizin temizlik ve dezenfeksiyonu sık aralıklarla yapılmaktadır. Bavullarınız ve diğer eşyalarınız kişisel koruyucu donanımını sağlamış çalışanımız tarafından odanıza güvenli şekilde getirilecektir.

Tüm bahçe ve genel alanların temizlik ve dezenfeksiyonu düzenli olarak sık aralıklarla yapılmaktadır.